Jesień w Krakowie

Jesień w Krakowie

Planujesz pobyt w Krakowie? Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową propozycję, dzięki której zarezerwujesz pokój z rabatem -20%. Sprawdź szczegóły i dostępne w naszym hotelu terminy. 

Sprawdź szczegóły

Hotel King**** Salomon

Hotel King**** Salomon

Hotel**** King Salomon powstał w zabytkowych kamienicach najstarszej i najbardziej barwnej dzielnicy Krakowa - Kazimierza. Od strony ul. Dietla widoczne są zielone Planty Dietlowskie, z kolei od ul. Podbrzezie widok roztacza się na klimatyczne zabudowania dzielnicy, w tym bezpośrednio na Synagogę Tempel. Pozostając w zgodzie z lokalizacją i tradycją hotel powstał bazując na elementach kultury judaistycznej, co można dostrzec w wystroju pokoi i innych pomieszczeń czy też w serwowanej kuchni.  
 
Restauracja NOLAN

Restauracja NOLAN

Restauracja NOLAN zlokalizowana jest na dwóch poziomach, w okresie letnim dostępne jest także hotelowe patio na dziedzińcu hotelu. Menu restauracji inspirowane jest kuchnią żydowską i potrawami koszernymi. 
Pokoje

Pokoje

W hotelu dostępne są 122 pokoje w trzech różnych kategoriach: Suite (apartament), Business Class, Standard. Dostępne są także pokoje rodzinne - składające się z dwóch niezależnych pokoi połączonych wewnętrznymi drzwiami.
 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Hotel Przyjazny Zwierzętom

Hotel Przyjazny Zwierzętom

Nie chcesz się rozstawać ze swoim pupilem? Do naszego hotelu możesz przyjechać razem z nim.
 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Mykwa

Mykwa

To charakterystyczna dla kultury i tradycji judaistycznej łaźnia do rytualnych obmyć, z której korzystają kobiety i mężczyźni. Celem zabiegu jest rytualne oczyszczenie. Mykwa na ogół ma formę zbiornika-basenu, który wypełniony jest naturalną wodą (rzeczną, źródlaną lub deszczową). W Hotelu**** King Salomon mykwa dostępna jest dla Gości od 05:00 do 23:00. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. 
 
Regulamin Hotelu

Regulamin Hotelu

Planujesz pobyt w Hotelu King Salomon? Zapoznaj się z obowiązującym regulaminem. 

 

REGULAMIN HOTELU

Jordan Group

Jordan Group

Hotel Salomon jest częścią jednego z największych przedsiębiorstw turystycznych w województwie małopolskim. Dysponuje własną bazą noclegową i autokarową, biurami obsługi klienta w Krakowie i Tarnowie. Przedmiotem działalności firmy jest również turystyka przyjazdowa i wyjazdowa, rezerwacja hoteli, organizacja konferencji, kongresów i eventów, sprzedaż biletów komunikacji międzynarodowej, jak i również wycieczek lokalnych.

Więcej

will be replace

ul. Podbrzezie 4
31-054 Kraków


+48 12 397 76 94
hotel@salomonhotel.pl