WKRÓTCE OTWARCIE

WKRÓTCE OTWARCIE

Rezerwacja noclegów w Hotelu**** King Salomon będzie możliwa wkrótce. Tymczasem zapraszamy do rezerwacji pokoi w naszych pozostałych hotelach w Krakowie. 

Hotel**** King Salomon

Hotel**** King Salomon

Hotel**** King Salomon powstał w zabytkowych kamienicach najstarszej i najbardziej barwnej dzielnicy Krakowa - Kazimierza. Od strony ul. Dietla widoczne są zielone Planty Dietlowskie, z kolei od ul. Podbrzezie widok roztacza się na klimatyczne zabudowania dzielnicy, w tym bezpośrednio na Synagogę Tempel. Pozostając w zgodzie z lokalizacją i tradycją hotel powstał bazując na elementach kultury judaistycznej, co można dostrzec w wystroju pokoi i innych pomieszczeń czy też w serwowanej kuchni.  

Pokoje

Pokoje

W hotelu dostępne są 122 pokoje w trzech różnych kategoriach: Suite (apartament), Business Class, Standard. Dostępne są także pokoje rodzinne - składające się z dwóch niezależnych pokoi połączonych wewnętrznymi drzwiami.
 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Restauracja

Restauracja

Restauracja zlokalizowana jest na dwóch poziomach, w okresie letnim dostępne jest także hotelowe patio na dziedzińcu hotelu. Menu restauracji inspirowane jest kuchnią żydowską i potrawami koszernymi. 

Mykwa

Mykwa

To charakterystyczna dla kultury i tradycji judaistycznej łaźnia do rytualnych obmyć, z której korzystają kobiety i mężczyźni. Celem zabiegu jest rytualne oczyszczenie. Mykwa na ogół ma formę zbiornika-basenu, który wypełniony jest naturalną wodą (rzeczną, źródlaną lub deszczową). W Hotelu**** King Salomon mykwa dostępna jest dla Gości od 05:00 do 23:00. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. 
 

Jordan Group

Jordan Group

Hotel Salomon jest częścią jednego z największych przedsiębiorstw turystycznych w województwie małopolskim. Dysponuje własną bazą noclegową i autokarową, biurami obsługi klienta w Krakowie i Tarnowie. Przedmiotem działalności firmy jest również turystyka przyjazdowa i wyjazdowa, rezerwacja hoteli, organizacja konferencji, kongresów i eventów, sprzedaż biletów komunikacji międzynarodowej, jak i również wycieczek lokalnych.

Więcej

will be replace

ul. Podbrzezie 6
31-054 Krakówhotel@salomonhotel.pl