Zima w Krakowie

Zima w Krakowie

Planujesz pobyt w Krakowie? Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową propozycję, dzięki której zarezerwujesz pokój z rabatem -20%. Sprawdź szczegóły i dostępne w naszym hotelu terminy. 

Sprawdź szczegóły

Hotel King**** Salomon

Hotel King**** Salomon

Hotel**** King Salomon powstał w zabytkowych kamienicach najstarszej i najbardziej barwnej dzielnicy Krakowa - Kazimierza. Od strony ul. Dietla widoczne są zielone Planty Dietlowskie, z kolei od ul. Podbrzezie widok roztacza się na klimatyczne zabudowania dzielnicy, w tym bezpośrednio na Synagogę Tempel. Pozostając w zgodzie z lokalizacją i tradycją hotel powstał bazując na elementach kultury judaistycznej, co można dostrzec w wystroju pokoi i innych pomieszczeń czy też w serwowanej kuchni.  
 
Restauracja NOLAN

Restauracja NOLAN

Restauracja NOLAN zlokalizowana jest na dwóch poziomach, w okresie letnim dostępne jest także hotelowe patio na dziedzińcu hotelu. Menu restauracji inspirowane jest kuchnią żydowską i potrawami koszernymi. 
Fitness Room

Fitness Room

Dla zwolenników aktywnego wypoczynku przygotowaliśmy klimatyzowany fitness room – przestrzeń do łagodnego wysiłku, w ramach której można skorzystać z podstawowych przyrządów sportowych. 

Pokoje

Pokoje

W hotelu dostępne są 122 pokoje w trzech różnych kategoriach: Suite (apartament), Business Class, Standard. Dostępne są także pokoje rodzinne - składające się z dwóch niezależnych pokoi połączonych wewnętrznymi drzwiami.
 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Bezpieczny pobyt

Bezpieczny pobyt

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo podczas pobytu. Zapoznaj się z procedurami bezpieczeństwa w związku z pandedmią COVID-19. 

 

SZCZEGÓŁY

 

Hotel Przyjazny Zwierzętom

Hotel Przyjazny Zwierzętom

Nie chcesz się rozstawać ze swoim pupilem? Do naszego hotelu możesz przyjechać razem z nim.
 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Regulamin Hotelu

Regulamin Hotelu

Planujesz pobyt w Hotelu King Salomon? Zapoznaj się z obowiązującym regulaminem. 

 

REGULAMIN HOTELU

Jordan Group

Jordan Group

Hotel Salomon jest częścią jednego z największych przedsiębiorstw turystycznych w województwie małopolskim. Dysponuje własną bazą noclegową i autokarową, biurami obsługi klienta w Krakowie i Tarnowie. Przedmiotem działalności firmy jest również turystyka przyjazdowa i wyjazdowa, rezerwacja hoteli, organizacja konferencji, kongresów i eventów, sprzedaż biletów komunikacji międzynarodowej, jak i również wycieczek lokalnych.

Więcej

will be replace

ul. Podbrzezie 4
31-054 Kraków


+48 12 397 76 94
hotel@salomonhotel.pl